Hakkımızda

1965 yılında yalnızca yoğurt üretimi ile sektöre adım atan firmamız ürettiği doğal ürünlerin dikkat çekmesi üzerine üretim miktarını arttırmış ve ürün portföyünü genişletmiştir.

1974 yılında ilk genel amaçlı üretim binasında faaliyetine devam eden firmamız, teknoloji konusunda sektördeki yenilikleri takip etme ve uygulamadaki başarısı sayesinde,müşteri ağını genişletmiştir.

Her geçen gün ilerleyen teknoloji ve tüketiciden gelen yoğun talepler göz önünde bulundurularak, daha hijyenik ortamlarda ve standart kalitede üretim yapabilmek amacı ile 2000 yılında faaliyete geçen, Avrupa normlarında modern teknolojiye sahip tesisi ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız üretimin her aşamasında yeni teknoloji ve bilgi teknolojileri kullanarak sürekli bir iyileştirme ve gelişim içerisindedir ve aynı zamanda bölgedeki tek araştırma ve geliştirme laboratuarına sahiptir. Tüketiciye sunulan süt ürünlerinin tamamı pastörize sütten imal edilmektedir.

Ürünlerin içerisinde hiçbir şekilde katkı maddesi bulunmaması ve yüzde yüz doğal üretim yapıyor olmamız en büyük gururumuzdur.

Sütman A.Ş. bugün markalaşma yolundaki çalışmalarını hızlandırırken bir yandan da istikrarlı bir şekilde büyümesini sürdürmektedir.

Tüketiciyi korumak, bilinçlendirmek ve onlara hep daha iyisini sunmak ilkesini esas alarak, satışlarımızı en üst seviyeye taşımak ve pazar payımızı arttırmak, tüketicilerimizle bütünleşerek hızlı bir büyüme sağlamak hedeflerimiz arasındadır.

Firmamızda tüm dünyanın kabul ettiği ISO 9000 Kalite Yönetim Sistemi ile çalışmakta ve bu sistem etkin gıda güvenliğinin sağlanması amacı ile HACCP (Hazard Analysis of Critical Points – Tehlike Analizi ve Kritik Kontrol Noktaları) Gıda Güvenliği Yönetimi uygulamaları ile desteklenmektedir.

Translate »